Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil” w Cieszynie

logo projektu "Studia i co dalej?"

23 maja 2018 r. w godz. od 10.30 do 13.30 na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ odbywać się będą organizowane przez Biuro Karier UŚ Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil”, dające możliwość poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki. Wydarzenie, które ma charakter otwarty, adresowane jest do studentów Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji oraz Wydziału Artystycznego UŚ. Wśród obecnych na targach firm znajdą się:

• SportArt,
  • Magic Sport,
  • Centrum leczniczo-rehabilitacyjne „Bosko” – Przedszkole „Fasolki”,
  • Przedszkola „Słoneczna Kraina”,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, filia w Bielsku-Białej,
  • Biuro Karier UŚ.

Wydarzeniu będą towarzyszyły otwarte spotkania w sali nr 04 (przyziemie WEiNoE):

• godz. 11.00 – Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami SportArt i Przedszkoli „Słoneczna Kraina”, adresowane przede wszystkim do osób, które wkrótce ukończą studia na kierunku pedagogika lub oligofrenopedagogika; pracodawcy rekrutują do swoich placówek w Cieszynie, Jastrzębiu-Zdroju, Bielsku-Białej, Skoczowie oraz w Tychach,
  • godz. 11.35 – Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem Magic Sport, adresowane do osób zainteresowanych prowadzeniem zajęć sportowych dla dzieci; pracodawca rekrutuje do różnych miast,
  • godz. 12.00 – Prelekcja przedstawiciela Zamku Cieszyn dotycząca warunków zatrudnienia w tej instytucji.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.