Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil” na Wydziale Nauk o Ziemi

logo projektu "Studia i co dalej?"

9 maja 2018 r. w godz. od 9.00 do 14.00 na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ odbywać się będą organizowane przez Biuro Karier UŚ Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil”, dające możliwość poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki. Wydarzenie, które ma charakter otwarty, adresowane jest do studentów Wydziału Nauk o Ziemi zainteresowanych rozwojem swojej kariery. Wśród obecnych na targach firm znajdą się:

• GIG,
  • UNIGIS,
  • Geosolum,
  • Instytut Przemysłu Organicznego,
  • SGP Group,
  • Jars Sp. z o.o.,
  • CBA,
  • Urząd Statystyczny w Katowicach,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach,
  • Biuro Karier UŚ, które wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej, a pracodawcom oferuje pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

plakat w kolorystyce zielonej promujący projekt "Szybki Szpil" na Wydziale Nauk o Ziemi zawierający logo organizatorów oraz najważniejsze dane dot. terminu i miejsca wydarzenia