Międzyuczelniana inauguracja roku akademickiego 2010/2011

W niedzielę, 10 października 2010 r. o godz. 18.00 w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbędzie się międzyuczelniana inauguracja roku akademickiego 2010/2011.

W uroczystości udział wezmą: prorektor ds. finansów i rozwoju prof. zw. dr hab. Stanisław Kucharski, prorektor ds. kształcenia prof. dr hab. Czesław Martysz oraz prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

W trakcie uroczystości prof. Andrzejowi Jasińskiemu z Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach zostanie wręczona nagroda Lux ex Silesia, chór wykona utwór „Missa Nova” w kompozycji Małgorzaty Maliszczak.

Do udziału w uroczystości zaproszeni są wszyscy nauczyciele akademiccy, pracownicy uczelni oraz studenci.