Międzynarodowy Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną „Patrz Sercem”

Od 7 do 10 maja 2014 r. na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie odbywać się będą Międzynarodowe Dni Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną pod hasłem „Patrz Sercem”. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Śląski (Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie) oraz placówki powiatu cieszyńskiego i województwa śląskiego działające na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Plan wydarzenia:
7 maja: konferencja naukowa dotycząca wsparcia edukacyjnego,
8 maja: warsztaty na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji, w których uczestniczyć będą osoby z niepełnosprawnością intelektualną,
9 maja: uroczystości na rynku cieszyńskim połączone z przeglądem placówek i promocją osiągnięć osób z niepełnosprawnością intelektualną, koncert zespołu „Ustrońsky”,
10 maja: występy kabaretu „Łowcy.B”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.patrzsercem.ox.pl oraz www.facebook.com.