Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Media w edukacji formalnej i nieformalnej”

Katowice
12.06.2014 - 12.06.2014

12 czerwca 2014 r. w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego będzie miała miejsce Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Media w edukacji formalnej i nieformalnej” . Wydarzenie, organizowane przez Katedrę Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Pedagogiki Mediów UŚ, odbędzie się w ramach projektu Wyszehradzkiego.

Kluczowe elementy projektu to:

• międzynarodowa konferencja,
  • międzynarodowy konkurs fotograficzny dla młodzieży,
  • wizyta studyjna zagranicznych osób 13 czerwca 2014 r. (zwiedzanie Wydziału, wystawy, polskiej szkoły itp.).

Udział w konferencji wraz z publikacją w formie elektronicznej jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Udział można zgłosić poprzez stronę www.mediainv4.us.edu.pl do 18 marca 2014 r.

Więcej informacji  na stronie www.mediainv4.us.edu.pl w zakładce „konferencja” oadresem mailowym mediainv4@gmail.com.