facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Mecz charytatywny „Senat kontra Senat”

21 czerwca 2014 r. o godz. 15.30 na Stadionie Klubu Sportowego SKRA w Częstochowie (ul. Loretańska 20) odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentantami Senatu RP a przedstawicielami senatów uczelni polskich. Będzie to już szósta edycja meczu „Senat kontra Senat”, z którego dochód zostanie przeznaczony na wyjazdy wakacyjne podopiecznych częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba”.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Śląski, Senat RP, Fundacja im. Krystyny Bochenek, Urząd Miasta w Częstochowie, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, Politechnika Częstochowska, Klub Sportowy SKRA w Częstochowie, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba” oraz „Gazeta Wyborcza”.

Wydarzenie uświetni występ Dziecięcego Zespołu Artystycznego KONTRA.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.senatkontrasenat.us.edu.pl.

O wydarzeniu napisali również:

„ajd.czest.pl” w artykule pt. „Mecz charytatywny „Senat kontra Senat” ” (16.06.2014).

„czestochowskie24.pl” w artykule pt. „Senat vs Senat w sobotę na Skrze!” (17.06.2014).

„twoja-czestochowa.pl” w artykule pt. „Senat kontra senat” (17.06.2014).

„radiojura.com.pl” w artykule pt. „Mecz charytatywny z udziałem Skry Częstochowa” (17.06.2014).

„gazeta.pl” w artykule pt. „Mecz "Senat kontra Senat" w sobotę na stadionie Skry” (17.06.2014).

Aktualności w TVP Katowice (od 08:55) (21.06.2012)