Mecz charytatywny „Senat kontra Senat”

14 czerwca 2013 r. o godz. 13.00 na Stadionie Miejskim w Chorzowie przy ul. Cichej 6 (Stadion Ruchu Chorzów) odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentantami Senatu RP a przedstawicielami senatów uczelni polskich. Będzie to już piąta edycja meczu „Senat kontra Senat”, z którego dochód zostanie przeznaczony na kolejną edycję Śląskiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Śląski, Senat RP, Fundacja im. Krystyny Bochenek, „Gazeta Wyborcza”, Urząd Miejski w Chorzowie oraz Śląski Fundusz Stypendialny im. Adama Graczyńskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.senatkontrasenat.us.edu.pl.

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule pt. „Senatorowie znów zagrają w piłkę dla studentów”. (11.06.2013)