facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Majówka z Uniwersytetem Śląskim

maj

W piątek 28 maja 2010 r. o godzinie 14.00 na boisku przy Szkole Zarządzania UŚ w Chorzowie (ul. 75 Pułku Piechoty 1) rozpocznie się Majówka z Uniwersytetem Śląskim. Do udziału w wydarzeniu pracowników oraz studentów zaprasza JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Na uczestników pikniku czekają liczne atrakcje: koncert pt. „Musicale, musicale”, występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” oraz gry przygotowane przez Akademicki Związek Sportowy UŚ.

Również najmłodsi nie będą narzekać na brak wrażeń. Specjalnie dla nich przygotowano program „Świat bajek”, a w nim: konkursy, zabawy taneczne i kącik rysunkowy. Powstanie również niewielki plac zabaw z eurobungee, zjeżdżalnią i suchym basenem. Atrakcją będzie „Kolorowe podwórko dalmatyńczyków Mimi i Pongo” – rozrywka dla dzieci i ich rodziców.

Oprawę muzyczną imprezy zapewni Studenckie Studio Radiowe „Egida”.

Tego dnia uczestniczący w Majówce pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi, będą mogli zakończyć pracę o godzinie 13.30, w celu dotarcia do Chorzowa.

Informacja o transporcie:
– Sosnowiec, budynek Wydziału Nauk o Ziemi, odjazd o godzinie 13.30 oraz 15.30,
– Katowice, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, odjazd o godzinie 13.45 oraz 15.45.

Uniwersytet zapewnia transport powrotny, kursy będą się odbywały sukcesywnie, według potrzeb. Pierwszy kurs zaplanowany został na godz. 18.00.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.