„Literatura i konsumpcja” – wykład dr. hab. Zbigniewa Feliszewskiego

Zdjęcie: długopis w dłoni

Od listopada 2018 roku do marca 2019 roku w Bibliotece Niemieckiej w Katowicach (ul. Bankowa 14) organizowane są wykłady poświęcone kulturze, literaturze oraz historii Niemiec. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 20 grudnia 2018 roku o godz. 17.30. Prelekcję pt. „Literatura i konsumpcja” wygłosi dr hab. Zbigniew Feliszewski – zastępca dyrektora Instytutu Filologii Germańskiej UŚ.

Organizatorami przedsięwzięcia są Biblioteka Niemiecka (utworzona w 1994 roku jednostka, powstała w wyniku porozumienia między Uniwersytetem Śląskim w Katowicach i Instytutem Goethego w Monachium) oraz Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Wstęp na spotkania jest wolny.

Harmonogram wykładów dostępny jest na stronie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej: www.ciniba.edu.pl.