„Którędy do pracy?”. Zawód biologa

BK

27 maja 2010 roku w kawiarence „Gołębnik” na Wydziale Filologicznym w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego 1) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Którędy do pracy?”, umożliwiające poznanie specyfiki danego zawodu. Przedmiotem czwartkowego spotkanie będzie zawód biologia i biotechnologia.

O swojej pracy opowiadać będą:

• Henryka Gwarda – diagnosta laboratoryjny (Śląskie Laboratoria Analityczne),
  • Agata Kondrat – technolog z Działu Badań i Rozwoju (Trumpf Mauxion Chocolates sp. z o.o.),
  • Marek Burski – przedstawiciel handlowy, od 5 lat związany z branżą farmaceutyczną.

Spotkanie, organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, rozpocznie się o godz. 15.30. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy pod numerem telefonu 32 359-20-32 (w godzinach 7.30–15.30). O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.