„Którędy do pracy?” – spotkanie poświęcone karierze w branży finansowej

12 maja 2011 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskie (restauracja Serenissima) o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Którędy do pracy?”. Poświęcone będzie karierze w branży finansowej, szczególnie zagadnieniom związanym z kwalifikacjami, umiejętnościami i cechami osobowymi, które ułatwiają zdobycie i utrzymanie pracy w tej branży. Wezmą w nim udział: Marta Stańczyk z ING Banku Śląskiego, Dagmara Solik z firmy PwC (PricewaterhouseCoopers), Agnieszka Piotrowicz z Banku BGŻ.

Zaproszenie skierowane jest do studentów zainteresowanych pracą w finansach i bankowości. Zapisy rozpoczynają się na tydzień przed planowanym wydarzeniem, tj. 5 maja 2011 r. i przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 20 32 w godz. 7.30–15.30.

Więcej informacji o formule spotkań „Którędy do pracy?” znajduje się na stronie: www.bk.us.edu.pl/student/ktoredy-do-pracy.