Krzysztof Wielicki i Stare Dobre Małżeństwo na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ

WNoZ

28 lutego 2011 roku o godz. 18.00 w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowciec, ul. Będzińska 60) odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Wielickim. Impreza będzie okazją do przedstawienia dokonań Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych, które obchodzi pierwszą rocznicę powstania. Honorowym członkiem PTSE jest Krzysztof Wielicki, piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Po wystąpieniu himalaisty, odbędzie się koncert charytatywny, w ramach którego zagra zespół Stare Dobre Małżeństwo. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na działalność statutową PTSE.

„Stare Dobre Małżeństwo i Wielicki w Sosnowcu” w Polskim Radio Katowice (28.02.2011)