Konsultacje z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizują konsultacje z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. 14 listopada 2014 r. od godz. 9.00 do 14.00 w siedzibie Biura Karier (ul. Bankowa 12A, Katowice) pracownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach będzie do dyspozycji osób zainteresowanych. W trakcie indywidualnych konsultacji będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat podejmowania działalności gospodarczej w Polsce i krajach Unii Europejskiej, z uwzględnieniem procedury rejestracji firmy, kwestii opodatkowania i kosztów ZUS, pisania biznesplanów, formularzy zgłoszeniowych.

Zapisy na konsultacje są przyjmowane telefonicznie pod numerem 32 359 20 32 lub bezpośrednio w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego.