facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Konkurs wiedzy o Kanadzie

Zdjęcie: budynek Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu

27 lutego 2018 roku w Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. gen. S. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się drugi etap V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kanadzie – Discover Canada 2018. Uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do półfinału, będą mieli za zadanie rozwiązanie testu składającego się z pytań otwartych oraz napisanie pracy pisemnej.

Spośród nich do trzeciego etapu przejdzie maksymalnie 15 uczniów, którzy otrzymają najwyższą liczbę punktów. W finale zawodnicy przedstawią przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne oraz będą odpowiadać na zadane przez komisję konkursową pytania. Nagrodami w konkursie są indeksy na filologię angielską, nagrody pieniężne ufundowane przez prezydenta Żor oraz nagrody książkowe i rzeczowe.

Organizatorem piątej edycji Discover Canada jest I Liceum Ogólnokształcące w ZSO w Żorach oraz Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://mt-oka.pl

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.