Konferencja z okazji 10-lecia konkursu o nagrodę Godła Promocyjnego Śląski Oskar

slaski oskar

28 lutego 2011 r. o godz. 11.00 w hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się konferencja z okazji 10-lecia konkursu o Nagrodę Godła Promocyjnego Śląski Oskar.

W programie wydarzenia znajdzie się m.in.: przemówienie JM Rektora UŚ prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia, wystąpienie prezesa Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacji Uniwersytetu Śląskiego dr. Zbigniewa Widery pn. „Od Śląskiego Oskara do Śląskiej Ikony” oraz wykład dr. hab. Krzysztofa Gajdki nt. roli Godła Promocyjnego w budowaniu wizerunku firmy.

Śląski Oskar to nagroda przyznawana osobom, instytucjom, firmom i samorządom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju regionu śląskiego. Inicjatorem i organizatorem kolejnych edycji Nagrody jest Uniwersytet Śląski w Katowicach i Wydawnictwo Goniec Górnośląski sp. z o.o.