Konferencja „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury”

Cieszyn
23.10.2014 - 24.10.2014

23 i 24 października 2014 r. w Cieszynie będzie trwać II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury”.

Seminarium stanowić będzie forum wymiany wiedzy. Adresowane jest do przedstawicieli środowiska zarówno naukowego, jak i biznesowego: pracowników naukowo-dydaktycznych, menedżerów kultury, osób zatrudnionych w instytucjach kultury, animatorów kultury, impresariów, artystów samodzielnie upowszechniających swoją twórczość, jak również do studentów oraz osób zainteresowanych tematyką nowoczesnych koncepcji zarządzania w kulturze.

Wśród prelegentów znalazł się dr hab. Marek Rembierz z Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.