Konferencja w ramach kampanii społecznej „Zauważ nasze słowa”

26 lutego 2014 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się konferencja, której celem jest przybliżenie uczestnikom świata osób głuchych, języka migowego oraz odpowiedzialnego społecznie biznesu. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z technologiami wykorzystywanymi w komunikacji z osobami głuchymi, wizerunkiem osoby niepełnosprawnej w społeczeństwie oraz zatrudnianiem osób niepełnosprawnych. Konferencję otworzy prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

Jednym z panelistów będzie student Uniwersytetu Śląskiego – Janusz Świtaj, który podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą zawodową.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o dokonanie bezpłatnej rejestracji.

Konferencja odbędzie się w ramach kampanii społecznej „Zauważ nasze słowa”.
Współorganizatorem wydarzenia jest Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UŚ.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bon.us.edu.pl/content/zauwaz-nasze-slowa-konferencja.