Konferencja pt. „Złość. Agresja. Przemoc. Współczesne ujęcie odwiecznego problemu”

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (Katowice, ul. Bankowa 11a)
04.12.2014 - 05.12.2014

Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego Uniwersytetu Śląskiego oraz Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii organizują ogólnopolską konferencję naukową pt. „Złość. Agresja. Przemoc. Współczesne ujęcie odwiecznego problemu”, która będzie odbywać się od 4 do 5 grudnia 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a).

Seminarium będzie okazją do poruszenia tematów związanych z przemocą i agresją. Konferencja ma na celu przedstawienie problematyki agresji i przemocy w ujęciu najnowszych badań oraz refleksji. Planowane są zarówno wystąpienia referatowe i posterowe, jak również sesje warsztatowe.

Abstrakty wystąpień referatowych (limit znaków 2000), propozycje warsztatów oraz posterów należy przesyłać do 31 października 2014 r. na adres e-mail: knpitp@gmail.com.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne są na profilu Studenckiego Koła Psychoterapii i Treningu Psychologicznego na facebooku: www.facebook.com/SKPiTP oraz na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1447718172157486.