facebook twitter instagram issuu google+ youtube ustv

Konferencja pt. „Rewitalizacja i innowacyjność w gospodarce”

24 marca 2014 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się konferencja pt. „Rewitalizacja i innowacyjność w gospodarce”.

Podczas konferencji omówione zostaną m.in. zagadnienia: rewitalizacji oraz innowacji, procedur pozyskiwania środków w ramach nowych funduszy unijnych na lata 2014–2020. Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ prof. zw. dr hab. Alicja Ratuszna podczas konferencji omówi temat „Praktyczne przedstawienie zastosowania nanotechnologii jako szansy dla biznesu i nauki”.

Konferencja odbędzie się w ramach premierowej edycji Forum Transferu Nowych Technologii, Innowacji  i Rewitalizacji w Przemyśle Silesia Innowacje.

Organizatorami wydarzenia są: Sosnowiecki Parki Naukowo-Technologiczny, Urząd Miasta Sosnowiec, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Biuro Poselskie prof. Jerzego Buzka oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Parterem konferencji jest Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.silesiainnowacje.pl.

Strona internetowa bez barier