Konferencja pt. „Programowanie – Kariera – Biznes 2016”

09.03.2016 - 09:25 aktualizacja 09.03.2016 - 09:25
Redakcja: admin

10 marca 2016 roku o godz. 9.30 w sali konferencyjnej hotelu Qubus (Katowice, ul. Uniwersytecka 13) rozpocznie się konferencja pt. „Programowanie – Kariera – Biznes 2016”. Spotkanie adresowane jest do osób zajmujących się kształceniem przyszłych programistów, do osób przygotowujących się do pracy w roli programisty oraz do osób, które poszukują programistów do realizacji swoich projektów. W programie wydarzenia zaplanowano nie tylko wykłady, ale również konkurs programistyczny dla studentów i panel dyskusyjny.

Udział w konferencji dla studentów i pracowników naukowych jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: www.pkb.pti.katowice.pl.

Honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Organizatorem wydarzenia jest Oddział Górnośląski Polskiego Towarzystwa Informatycznego.