29 lutego 2012 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ odbędzie się konferencja naukowa pt. „Profesjonalizm a interdyscyplinarność oddziaływań w pracy z osobami niepełnosprawnymi”.

Spotkanie zorganizowano w ramach unijnego polsko-czeskiego projektu „Osoba niepełnosprawna moim sąsiadem. Nieinstytucjonalne wsparcie osób niepełnosprawnych” – „Osoba se zdravotním postižením mým sousedem”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko”.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji znajdują się na stronie Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji.