Konferencja pt. „Prawo Designu i Mody. Kreowanie produktu”

logotyp konferencji

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Fundacja Instytut Własności Intelektualnej z siedzibą w Katowicach, przy udziale Kancelarii Pawełczyk oraz Kulikowska i Kulikowski, organizują konferencję pt. „Prawo Designu i Mody. Kreowanie produktu”. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji (ul. Bankowa 11b, Katowice).

Konferencja skierowana jest do designerów, projektantów mody, przedsiębiorców odzieżowych, przedsiębiorców z branży kosmetycznej, firm jubilerskich, a także do adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych i sędziów, którzy coraz częściej spotykają się z tematami z zakresu prawa designu i mody. Tematami poruszanymi podczas wydarzenia będą zagadnienia, które podzielono na dwa bloki tematyczne: ochrona w zakresie prawa własności intelektualnej oraz wycena dóbr i praw własności intelektualnej.

Agenda spotkania (plik pdf, 4,6 MB)