„Praktyczny wymiar społecznej odpowiedzialności biznesu...”

16 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 w auli multimedialnej w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach odbędzie się konferencja pt. „Praktyczny wymiar społecznej odpowiedzialności biznesu na Śląsku i Opolszczyźnie”. W obradach udział weźmie m.in. JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, który wygłosi odczyt pt. „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu a uniwersytety”.

Oprócz wystąpień prelegentów w programie przewidziano panel dyskusyjny, w którym uczestniczyć będą: Mieczysław Bąk, prezes Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, Jarosław Kania, prezes Zarządu Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów SA, Lucyna Piotrowicz, prezes Zarządu Spółdzielni PIONIER w Prudniku, Janusz Szymura, prezes Zarządu Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, Joanna Trzcionka, prezes Fundacji Uśmiech Dzieciom.
Organizatorem konferencji jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Regionalne Centrum Biznesu.
Szczegółowy program sesji