Konferencja pt. „Najnowsze zmiany legislacyjne, szczególnie w k.p.k. i k.p.c.”

16 maja 2015 r. o godz. 9.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b, aula nr 5) odbędzie się konferencja naukowa pt. „Najnowsze zmiany legislacyjne, szczególnie w k.p.k. i k.p.c.”.

Zaproszenie do wygłoszenia wykładu przyjął m.in. prof. Piotr Kruszyński – przewodniczący Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego, wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert specjalizujący się w postępowaniu karnym. Podczas konferencji wystąpi również dr hab. Monika Zbrojewska – podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Seminarium jest organizowane przez: Ośrodek Badawczy Adwokatury im. adw.  W. Bayera, Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.