Konferencja pt. „Fictional maps”

Ośrodek Badawczy Facta Ficta wraz z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką w Katowicach organizują międzynarodową konferencję naukową pt. „Fictional maps”, która będzie trwać od 21 do 23 stycznia 2016 r. w Katowicach. Zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada 2015 r. na adres e-mail: fictionalmaps@gmail.com.

Gościem specjalnym konferencji będzie Stefan Ekman (University of Gothenburg, Sweden), wybitny znawca fikcyjnych i fantastycznych map, autor książki pt. „Here be dragons. Exploring Fantasy Maps and Settings”.

Organizatorzy w ramach opłaty konferencyjnej zapewniają pełne wyżywienie, komplet materiałów konferencyjnych oraz możliwość zgłoszenia rozdziału do anglojęzycznej monografii o fikcyjnych mapach pod redakcją Stefana Ekmana.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.fictionalmaps.org oraz www.facebook.com/events/633054450163490.

Opis w języku angielskim