Konferencja pt. „Dziecko – rodzina zastępcza i adopcyjna szansą na normalne życie”

15 kwietnia 2013 r. od godz. 9.00 do 14.00 w sali konferencyjnej na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie odbędzie się konferencja pt. „Dziecko – rodzina zastępcza i adopcyjna szansą na normalne życie”. Ideą konferencji jest budowanie pozytywnego obrazu rodzin zastępczych i adopcyjnych oraz ukazanie blasków i cieni sprawowania opieki zastępczej.

Organizatorami wydarzenia są Zakład Pedagogiki Specjalnej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych „Tęczowa Przystań”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną – adres e-mail: profesjonalizm2012@wp.pl oraz telefonicznie:

• Bogusława Nidecka − Stowarzyszenie „Tęczowa Przystań” − tel. 508 646 465;
  • dr Dorota Prysak − Uniwersytet Śląski − tel. 692 239 722.