Konferencja prasowa poświęcona nowej inicjatywie „Szkoła Prawa USA”

30 czerwca 2015 r. o godz. 11.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11b, sala 3.41) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona nowej inicjatywie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, realizowanej we współpracy z The Loyola University New Orleans College of Law; The University of Toledo College of Law; The University of Arkansas William H. Bowen School of Law.

W wydarzeniu udział wezmą: prodziekan WPiA UŚ dr hab. prof. UŚ Rafał Blicharz, a także dr hab. prof. UŚ Ewa Rott-Pietrzyk oraz dr Jacek Zrałek z Katedry Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego WPiA UŚ.

Nowy międzynarodowy kurs „Szkoła Prawa USA” zostanie zainaugurowany od roku akademickiego 2015/2016 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Rekrutacja potrwa do 15 lipca 2015 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.us.edu.pl/miedzynarodowy-kurs-szkola-prawa-usa oraz http://wpia.us.edu.pl/school-us-law.

„wyborcza.pl” - „Szkoła prawa USA na Śląsku. Wykładowcy z Nowego Orleanu, Toledo i Arkansas” (01.07.2015).