Konferencja prasowa poprzedzająca Targi Książki

targi

26 września 2011 r. o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 29) odbędzie się konferencja prasowa poprzedzająca październikowe Targi Książki w Katowicach. Podczas spotkania mgr Marta Baron – doktorantka Uniwersytetu Śląskiego opowie o akcji happeningowej „Druk na bruk”, w ramach której chodniki i ulice Katowic będą „zadrukowane” fragmentami tekstów Czesława Miłosza z okazji Roku Czesława Miłosza. Pierwsze nadruki będzie można zobaczyć w dniu konferencji na deptaku przed rektoratem.

W konferencji wezmą udział, w roli organizatorów: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prezydent Katowic Piotr Uszok, prezes Ludomir Tuszyński z Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia.

Szczegółowe informacje dotyczące Targów Książki dostępne są na stronie: www.exposilesia.pl/targiksiazki