Konferencja prasowa poprzedzająca Śląską Noc Naukowców 2011

21 września 2011 r. o godzinie 11.00 na kortach tenisowych TKS „Budowlani” w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie (ul. Sportowa 1) odbędzie się konferencja prasowa poprzedzająca Śląską Noc Naukowców 2011.

Spotkanie będzie miało na celu zaprezentowanie mediom idei Śląskiej Nocy Naukowców 2011, a w szczególności: pokazanie bogactwa programu tegorocznej edycji wydarzenia, przekazanie informacji o grupach odbiorców oraz miastach, na terenie których Śląska Noc Naukowców będzie miała miejsce oraz ukazanie naukowców jako ludzi z pasją. O godz. 11.20 rozpocznie się mecz tenisa pomiędzy przedstawicielami uczelni, będących organizatorami Śląskiej Nocy Naukowców 2011.
Każdy zawodnik opowie o tenisie pod kątem swoich zainteresowań badawczych, zaprosi także na wydarzenia realizowane na swojej uczelni.

Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w konferencji prasowej udział wezmą: prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. UŚ dr hab. Zygmunt Tobor.