Konferencja prasowa nt. uruchomienia przez Uniwersytet Śląski studiów MBA

3 września 2013 r. o godz. 10.00 w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 29) odbędzie się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia w Uniwersytecie Śląskim – jako pierwszej publicznej uczelni w województwie śląskim – studiów Executive MBA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menedżerskich, Uniwersytet Śląski wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów uruchamia międzynarodowy, prestiżowy i jedyny tego typu na Śląsku program Executive Master of Business Administration.

Program ten został wyróżniony tytułem Klasa Mistrzowska w rankingu programów MBA prowadzonym przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej „Forum” oraz „Rzeczpospolitą”. Program był wielokrotnie nagradzany za zajęcie czołowych miejsc w rankingu studiów MBA w Polsce prowadzonym przez tygodnik „Wprost”. Jest to jeden z czterech akredytowanych programów MBA w Polsce.

W konferencji udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prezes Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów prof. dr hab. Wojciech Rybowski, polscy i zagraniczni wykładowcy programu MBA oraz absolwenci studiów MBA.

Szczegółowe informacje dotyczące Executive MBA można znaleźć na stronie www.mba.us.edu.pl.

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule pt. „Pierwsze studia MBA na śląskiej uczelni publicznej ”. (02.09.2013)