Konferencja prasowa inaugurująca XXIII Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny

MFF

30 sierpnia 2010 r. o godz. 10.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca XXIII Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny.

W wydarzeniu udział wezmą: JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, przedstawiciele władz miast, w których odbywać się będzie Festiwal, kierownik Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” UŚ – Barbara Uracz.

W trakcie konferencji prasowej nie zabraknie dobrej muzyki, porywających tańców oraz wielu ciekawych i barwnych wrażeń. Taneczny show zapewnią zespoły z Białorusi, Rosji, Argentyny, Senegalu i Turcji oraz Studencki Zespół Pieśni i Tańca Katowice UŚ - gospodarz Festiwalu.

Harmonogram Festiwalu

Relację z konferencji udostępniła na swojej stronie telewizja interaktywna COMTV.pl: http://comtv.pl/index.php?inc=mvc&file=KONF_INAUGURUJACA_23_FEST_FOLKLORYSTYCZNY_30_08_10&wyd=2621&v=1.