Konferencja prasowa inaugurująca 6. Festiwal Nauki

Konferencja prasowa inaugurująca 6. Festiwal Nauki odbędzie się 26 kwietnia 2010 r. (poniedziałek) o godz. 10.30 w sali 29 budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Podczas konferencji zostanie przedstawiona historia Festiwalu Nauki oraz tegoroczny program. Nie zabraknie również pokazów z udziałem robotów. Gościem specjalnym będzie kardiochirurg dr Zbigniew Nawrat. Na pytania zebranych odpowiadać będą: prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik oraz przedstawiciele Samorządu Studenckiego.

Przewidywany czas trwania konferencji to 30 minut.

Uczestnicy konferencji prasowej:

• prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik,
  • dr Zbigniew Nawrat, dyrektor naukowy Instytutu Protez Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii,
  • przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Jacek Szymik-Kozaczko,
  • koordynator Festiwalu Nauki Maciej Konopka,
  • przedstawiciele Koła Naukowego Historyków w mundurach z XX w.