Konferencja prasowa dotycząca jubileuszu 40-lecia istnienia Studenckiego Studia Radiowego „Egida”

14 listopada 2009 r. (sobota) o godz. 18:30 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach (foyer) odbędzie się konferencja prasowa dotycząca jubileuszu 40-lecia istnienia Studenckiego Studia Radiowego „Egida” – jednej z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce.

W konferencji udział wezmą: prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik, Józef Skrzek, Henryk Grzonka i Kamil Durczok.

O godz. 19.00 będzie miała miejsce uroczysta gala jubileuszowa. Wystąpi znany z Juwenaliów Śląskich oraz FAZY kabaret Kałasznikof. Sobotni wieczór uświetni również występ Józefa Skrzeka, urodzonego na Śląsku multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora.