Konferencja prasowa dotycząca inauguracji XLVI roku akademickiego w Uniwersytecie Śląskim

30 września 2013 r. o godzinie 9.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (aula im. Kazimierza Lepszego, ul. Bankowa 12, Katowice) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona inauguracji XLVI roku akademickiego w Uniwersytecie Śląskim.

Konferencja będzie m.in. okazją do:

• podsumowania wyników tegorocznej rekrutacji w Uniwersytecie Śląskim,
  • poznania najbliższych planów Uniwersytetu Śląskiego,
  • przedstawienia nowej ogólnopolskiej kampanii promocyjnej uczelni,
  • rozmowy ze studentami, którzy rozpoczną nowy rok akademicki,
  • przedstawienia projektu pn. „Broker innowacji”, który ruszy 1 października 2013 r., a jego celem będzie m.in. inicjowanie procesów komercjalizacji wyników badań naukowych, a także lepsze wykorzystanie potencjału naukowo-badawczego Uniwersytetu Śląskiego,
  • prezentacji nowej linii gadżetów.

Podczas spotkania JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś odpowie na pytania dziennikarzy, także te związane z aktualnymi problemami szkolnictwa wyższego.