facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Konferencja prasowa dotycząca Centrum Nauki Skłodowska-Curie Katowickie Towarzystwo na Rzecz Budowy

7 kwietnia 2011 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali 29 w rektoracie UŚ odbędzie się konferencja prasowa dotycząca Centrum Nauki Skłodowska-Curie Katowickie Towarzystwo na Rzecz Budowy.

W trakcie konferencji omówiona zostanie bieżąca działalność Centrum, a także następujące kwestie: rejestracja Centrum, jego lokalizacja oraz akces Towarzystwa do ESCITE (Europejskiego Stowarzyszenia Centrów Nauki i Muzeów Przyrodniczych).

W konferencji udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, zastępca prezydenta Katowic Michał Luty, prezes zarządu Centrum Nauki Skłodowska-Curie Katowickie Towarzystwo na Rzecz Budowy prof. zw. dr hab. Alicja Ratuszna, pełnomocnik rektora ds. organizacji „Parku Nauki” dr Jerzy Jarosz oraz architekt dr Jan Kubec.


O wydarzeniu napisał serwis „naszemiasto.pl” w artykule pt. „Dziś decyzja o lokalizacji Centrum Nauki” (07.04.2011).

O wydarzeniu napisał „Dziennik Zachodni” w artykule Justyny Przybytek pt. „Centrum Nauki Skłodowska-Curie powstanie na terenie kopalni Katowice”. (07.04.2011)

O wydarzeniu napisał „Dziennik Zachodni” w artykule Justyny Przybytek pt. „Śląski Kopernik powstanie na terenie po kopalni Katowice. To przesądzone”. (07.04.2011)

 

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule Magdaleny Warchali pt. „Centrum Nauki "Skłodowska-Curie" na wyspie kultury ”. (08.04.2011)

O wydarzeniu napisał serwis „InSilesia.pl” w artykule pt. „Co dalej z Centrum Nauki Skłodowskiej-Curie? ”. (07.04.2011).

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.