Konferencja prasowa dotycząca 9. Studenckiego Festiwalu Nauki

Tegoroczny Festiwal Nauki będzie się odbywał w okresie od 22 do 26 kwietnia 2013 r. Konferencja prasowa, podczas której zostanie przedstawiony program oraz główne atrakcje Festiwalu, będzie miała miejsce w piątek 19 kwietnia 2013 r. o godz. 10.30 na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego (w razie niepogody w sali 29 w rektoracie).

W konferencji udział wezmą m.in. prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji  dr hab. Mirosław Nakonieczny, a także studenci organizujący Festiwal Nauki – Miłosz Wrona i Mateusz Witek oraz przedstawiciele kół naukowych. Spotkaniu towarzyszyć będą pokazy doświadczeń chemicznych i fizycznych, przygotowane przez studentów Uniwersytetu Śląskiego.