Konferencja prasowa dot. XLV inauguracji roku akademickiego w UŚ

27 września 2012 r. o godz. 10.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (sala 29) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona inauguracji XLV roku akademickiego w Uniwersytecie Śląskim. Spotkanie będzie m.in. okazją do: podsumowania wyników rekrutacji w Uniwersytecie Śląskim, poznania najbliższych planów Uniwersytetu Śląskiego, przedstawienia unikatowego projektu Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ, rozmowy ze studentami, którzy rozpoczną 1 października nowy rok akademicki, zapoznania się z podsumowaniem raportu badania losów absolwentów, którzy ukończyli studia trzy lata temu.

W konferencji udział wezmą m.in.: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. kształcenia i studentów prof. UŚ dr hab. Ryszard Koziołek, prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny, pełnomocnik Rektora ds. kształcenia ustawicznego dr Eugenia Rostańska, kierownik Działu Kształcenia UŚ mgr Ewa Słomianamgr Maciej Mazak z Biura Karier UŚ.