facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Konferencja prasowa dot. konkursu dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek

mikrofony dziennikarskie

W czwartek 9 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w sali klubowej Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach (ul. Teatralna 2a, Scena Malarni) rozpocznie się konferencja prasowa dotycząca VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek. Udział w niej wezmą: prorektor ds. kształcenia i studentów Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Ryszard Koziołek, marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa, zastępca dyrektora Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach Bogusław Jasiok, zastępca redaktora naczelnego ds. kultury i form udramatyzowanych Anna Sekudewicz, dziennikarz „Polityki” Jan Dziadul oraz laureatka ubiegłorocznej nagrody im. Krystyny Bochenek Beata Netz.

Spotkanie stanie się okazją do omówienia zmian regulaminowych, m.in. zmiany dotyczącej sposobu składania prac oraz wprowadzenia nowej kategorii dla studentów.