Konferencja prasowa dot. charytatywnego meczu „Senat kontra Senat”

17 czerwca 2014 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Klubu Sportowego SKRA w Częstochowie (I piętro, ul. Loretańska 20, Częstochowa) odbędzie się konferencja prasowa dotycząca charytatywnego meczu piłki nożnej „Senat kontra Senat”. Podczas spotkania przedstawione zostaną składy obu drużyn, zaprezentowane zostaną stroje piłkarskie, w których wystąpią zawodnicy, a także nagrody czekające na najlepiej kibicujących uczniów.

Senatorowie Rzeczpospolitej Polskiej i przedstawiciele senatów szkół wyższych już po raz szósty staną do sportowej rywalizacji. Wydarzeniu przyświeca szczytny cel – fundusze zebrane podczas meczu zostaną przeznaczone na wyjazdy wakacyjne podopiecznych częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba”.

Mecz „Senat kontra Senat” odbędzie się 21 czerwca 2014 r. o godz. 15.30 na Stadionie Klubu Sportowego SKRA w Częstochowie.

Szczegółowe informacje na temat meczu dostępne są na stronie: www.senatkontrasenat.us.edu.pl.