Konferencja „Praktyczne aspekty prowadzenia portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowanych z funduszy unijnych na lata 2014–2020”

16 grudnia 2015 r. od godz. 10.00 do 15.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie konferencja „Praktyczne aspekty prowadzenia portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowanych z funduszy unijnych na lata 2014–2020”.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do pracowników administracji publicznej, sektora edukacji, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw i osób indywidualnych zainteresowanych nabyciem wiedzy w zakresie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE.

Spotkanie organizowane jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z firmą Premium Technology Polska, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Instytutem Fraunhofera.

Uniwersytet Śląski będzie reprezentować kierownik Biura Współpracy z Gospodarką mgr inż. Maria Kwarcińska oraz kierownik Oddziału Obsługi Informatycznej Bibliotek mgr inż. Andrzej Koziara.

Program spotkania

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny