facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Konferencja pn. „PsychoMuzy 2018”

Katowice
24.05.2018 - 25.05.2018

24 i 25 maja 2018 roku w Katowicach odbywać się będzie konferencja naukowa pn. „PsychoMuzy 2018” adresowana do osób zainteresowanych psychologią muzyki. W programie spotkania zaplanowano wykłady plenarne, sesje referatowe i posterowe oraz warsztaty. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień tematycznych pierwszego dnia konferencji w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, aula im. Kazimierza Lepszego). 25 maja w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (ul. Bankowa 11a) zorganizowane zostaną natomiast warsztaty dotyczące radzenia sobie z tremą, idei mindfulness oraz wykorzystania technik ACT w pracy z muzykami.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk. Konferencja organizowana jest przez Instytut Psychologii Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ we współpracy z Katedrą Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.