facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Konferencja „Nowoczesne technologie w edytorstwie”

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Katowice, ul. Bankowa 11a
08.05.2014 - 08.05.2014

8 maja 2014 r. o godz. 10.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbędzie się konferencja pt. „Nowoczesne technologie w edytorstwie”. Wydarzenie, w ramach którego będą odbywać się prezentacje i warsztaty jest adresowane do osób zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w działalności publikacyjnej i wydawniczej. Obrady będą obejmować między innymi takie zagadnienia, jak: możliwości i sposoby publikowania w Internecie, działania marketingowe i promocyjne dotyczące książki elektronicznej, estetyka w edytorstwie, oprogramowania open source w publikowaniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikaty. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka UŚ i UE w Katowicach, Instytut Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej UŚ oraz Koło Naukowe Bibliotekoznawców przy IBiIN UŚ.

Zgłoszenie udziału przyjmowane są do 7 maja drogą elektroniczną (e-mail: warsztaty@ciniba.edu.pl). W treści należy podać imię i nazwisko oraz tytuły warsztatów (można wziąć udział maksymalnie w dwóch). Szczegółowe informacje wraz z programem wydarzenia dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.

więcej ...

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.