facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Konferencja naukowa pt. „Sukces i motywacja to nie wszystko”

Logo studenckiego koła naukowego

21 i 22 kwietnia 2017 roku na Wydziale Nauk Społecznych (w sali sympozjalnej III) odbędzie się konferencja „Sukces i motywacja to nie wszystko” organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Doradztwa Filozoficznego i Coachingu. Celem spotkania jest krytyczna analiza doradztwa filozoficznego i coachingu, jego sytuacji na polskim rynku, a także promowanie najlepszych praktyk na tym gruncie.

W spotkaniu udział weźmie dwudziestu dwóch prelegentów, którzy będą omawiać między innymi takie zagadnienia, jak: granice coachingu czy sensowność współczesnego paradygmatu sukcesu oraz uzasadniać, dlaczego coaching to coś więcej niż mowy motywacyjne i techniki manipulacyjne. Prelekcje wygłoszą studenci i absolwenci kierunków związanych z coachingiem, filozofią i psychologią, a także zaproszeni eksperci.

Program oraz szczegółowe informacje dotyczące ogólnopolskiej konferencji naukowej doradztwa filozoficznego i coachingu dostępne są na stronie: sukcestoniewszystko.wordpress.com. Wstęp na spotkanie jest otwarty. 

Plakat promujący konferencję naukową

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.