Konferencja metodyczna pt. „Zmiana sposobu kształcenia – wymóg nowej podstawy programowej”

biologia

9 czerwca 2011 r. o godz. 10.00 w auli głównej na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŚ (ul. Bankowa 9, Katowice) odbędzie się konferencja metodyczna pt. „Zmiana sposobu kształcenia – wymóg nowej podstawy programowej”. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli przyrody i biologii.

W programie znajdują się wykłady dotyczące: podstawy programowej z biologii w szkołach gimnazjalnych, dydaktycznych konsekwencji rozwoju nauk o mózgu oraz myślenia naukowego na lekcjach przyrody. Prelekcję wygłosi m.in. dr Marek Kaczmarzyk z Pracowni Dydaktyki Biologii z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ.

Udział w konferencji można zgłaszać do 8 czerwca telefonicznie pod numerem: 801 358 008 lub na adres e-mail: dr Marek Kaczmarzyk: marek.kaczmarzyk@us.edu.pl, Leszek Kaj: l.kaj@wiking.com.pl.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Harmonogram wydarzenia.