Konferencja IT Academic Day 2011

29 listopada 2011 r. na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ odbędzie się konferencja IT Academic Day 2011. ITAD to cykl konferencji informatycznych organizowanych przez studentów na uczelniach w całej Polsce. Organizatorem tegorocznej edycji wydarzenia jest Grupa .NET UŚ „BIOS” działająca przy Kole Naukowym Informatyków UŚ.
Celem spotkań jest prezentacja aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Konferencja adresowana jest zarówno do specjalistów IT, jak również osób rozpoczynających przygodę w świecie technologii Microsoft.

Szczegółowe informacje o konferencji, program oraz rejestracja uczestników dostępne są na stronie: www.codeguru.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

O wydarzeniu napisał serwis „dobreprogramy.pl” w artykule pt. „Wkrótce IT Academic Day w Gdańsku i Sosnowcu ”. (23.11.2011).