facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Koncert noworoczny „Chorzów odczarowany…”

Miniatura plakatu

W piątek 20 stycznia 2017 roku w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie (ul. 75. Pułku Piechoty 1A) odbędzie się koncert noworoczny „Chorzów odczarowany…”. Tegoroczna edycja została zaplanowana jako sentymentalna podróż muzyczna, dla uczestników przygotowano spektakl muzyczny retro „Bodo Café” nawiązujący do postaci i twórczości Eugeniusza Bodo – gwiazdy przedwojennych filmów, teatrów rewiowych i kabaretów. Widowisko łączy znane i lubiane piosenki filmowe z lat 30-tych ubiegłego stulecia, muzykę na żywo oraz aktorskie scenki w stylu kabaretów międzywojennych.

W wydarzeniu udział weźmie JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp jest wolny.

Plakat z informacjami na temat koncertu