Koncert na dachu Instytutu Fizyki

17 maja 2011 r. o godz. 19.00 przy ul. Uniwersyteckiej 4 (budynek Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego) odbędzie się „Koncert na dachu”. Wystąpi zespół Negatyw. Pochodzący z Mysłowic muzycy grają alternatywną odmianę rocka. Jako suport zagra kapela Teleport Magic.

Koncert łączy się z dyskusją o roli kultury we współczesnym świecie i jest próbą zwrócenia uwagi na mariaż kultury i gospodarki. Poprzedza panel dyskusyjny „Kultura z gospodarką, czyli bezkonkurencyjny potencjał Metropolii Silesia – w kontekście starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016”, który odbędzie się 18 maja 2011 r. o godz. 9.00 w sali sympozjalnej 3 na Wydziale Nauk Społecznych UŚ.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Ekonomiczne Forum Młodych 2011.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.efm2011.eu , poprzez którą można dokonać rejestracji uczestników EFM.

O wydarzeniu informowało również Polskie Radio Katowice w materiale pt. „Koncert na dachu” (dostęp 17.05.2011 r.).