"Koncepcje i wdrożenia w glottodydaktyce" - konferencja

7 września 2009 r. JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś weźmie udział w otwarciu krajowej konferencji pt. "Koncepcje i wdrożenia w glottodydaktyce", która odbędzie się o godz. 9.30 na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu (ul. Będzińska 60).

Konferencja organizowana jest w dniach 7-9 września 2009 r. przez Polskie Towarzystwo Neofilologiczne i Instytut Języków Romańskich i Translatoryki Uniwersytetu Śląskiego. Honorowy patronat nad konferencją objęli: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk, marszałek województwa śląskiego Bogusław Śmigielski i prezydent Sosnowca Kazimierz Górski.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki.