Kolejna edycja Zimowych Powtórek Maturalnych

17.01.2019 - 13:14, aktualizacja 17.01.2019 - 13:14
Redakcja: admin

Celem Zimowych Powtórek Maturalnych jest uzupełnienie i powtórzenie wraz z uczniami z województwa śląskiego najważniejszych zagadnień, a także zwrócenie uwagi na najczęściej pojawiające się błędy w arkuszach maturalnych. Zajęcia, które zostaną poprowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Śląskiego, opierać się będą na nowoczesnych metodach dydaktycznych i wykorzystaniu narzędzi cyfrowych. Interaktywne wykłady wsparte multimedialnymi prezentacjami umożliwią uczestnikom Zimowych Powtórek Maturalnych usystematyzować wiedzę i rozwiązywać zadania maturalne.

Zajęcia, które poprowadzone zostaną z takich przedmiotów, jak: język polski, język angielski, matematyka, historia, WoS i biologia, odbywać się będą od 12 do 15 lutego 2019 roku. Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów znajdują się na stronie: maturzysta.us.edu.pl. Zapisy trwają do 8 lutego.