Kolejna edycja „Spotkań z nauką”

Od 15 do 19 czerwca 2015 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 9) odbywać się będzie kolejna edycja „Spotkań z nauką”. Tym razem tematem przewodnim będzie „Życie to ruch”.

Problematyka zajęć dotyczyć będzie między innymi ruchu zwierząt, mięśni i ruchu komórek oraz zjawisk towarzyszących ludzkim ruchom.

„Spotkania z nauką” adresowane są do uczniów szkół podstawowych i składają się z trzech modułów tematycznych. Każdego dnia odbywają się trzy spotkania:

• od godz. 9.00 do 11.00,
  • od godz. 11.30 do 13.30,
  • od godz. 14.00 do 16.00.

Rejestracja na zajęcia odbywa się drogą telefoniczną pod numerem telefonu 515 297 151 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: utn@us.edu.pl.

Organizatorem „Spotkań z nauką” jest Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://utn.us.edu.pl.